Svečių knyga


 

Pradėkite rašyti naują įrašą svečių knygoje

 
 
 
 
 
 
Būtinai užpildykite laukelius, pažymėtus šiuo ženkleliu ( * ).

Jūsų e-pašto adresas viešai nebus skelbiamas.

Gali būti, kad jūsų įrašas bus matomas tik po to, kai Jūsų įrašą svečių knygoje peržiūrės ir patvirtins administratorius.

Mes pasiliekame teisę redaguoti, ištrinti, ar neskelbti įrašų, kuriuose vartojama nenorminė leksika, gali žeminti kitų žmonių orumą, skatina rasinę nesantaiką. Reklaminiai skelbimai čia, taip pat nepageidaujami.
2 entries.
bidom wrote on 2010 spalio 19 at 13:36:
Dėkoju už Jūsų begalinį triūsą. Prieš dešimt dienų iš Broniaus-Kazio (savo brolio) sužinojau apie ankstesnes kartas, tai kiekvieną laisvą minutę studijuoju savo protėvių genealogiją. Ačiū Jums!
Admin Reply by: admin
Malonūs Jūsų padėkos žodžiai skatina mane dar labiau stengtis ir tęsti pradėtą darbą su dar didesniu entuziazmu. Visi mūsų darbai tepalieka ateities kartoms!
Bronius wrote on 2010 spalio 13 at 13:47:
Sveiki, labai dėkingas už atliktą darbą. Aš prieš daugelį metų buvau pradėjęs rinkti duomenis apie Adomo Beržanskio giminės šaką, kurią dar kartą reikia koreguoti. Apie senesnes kartas iki šiolei nieko nežinojau. Tad labai įdomu.Manau reikėtų susitikti.
Pagarbiai Bronius
Admin Reply by: admin
Dėkoju Jums, Broniau už gerus žodžius! Žinoti, kad čia radote tai apie ką nežinojote - be galo malonu. Ilgais žiemos vakarais papildysiu svetainę nauja informacija apie giminės istoriją, įžymius giminės žmones. Taip pat kviečiu nepasididžiuoti visus, kurie turi bent mažiausią informaciją apie šią garbingą giminę, pasidalinti ja su visais.
O susitikti su giminaičiais, kurių gyvenime nepažinojome - dvigubas malonumas! Tad lauksiu progos ir galimybės tai padaryti.